"Piatok 13." - program pre úchylov na TV Markíza

Autor: Daniel Liddel | 23.4.2007 o 10:51 | Karma článku: 7,02 | Prečítané:  2786x

Neviem čím to bude, ale v piatok 20. apríla, som sa cítil pomerne mimo, keď som zhliadol reláciu "Piatok 13" na Markíze. Možno to bude tým že Markízu nesledujem často ?....

Neviem či je to pravidelný "seriál", alebo nie, ale neskutočne ma znechucoval obsah relácie.

Veľká časť (Väčšina ? Neviem, nevidel som od začiatku) programu je založená na tom že ukazuje rôzne nešťastia ktoré sa ľuďom stali. V tom by ešte problém nebol, ja sám osobne som napríklad za to, aby sa aj v správach ukazovali zverstvá (asi by som mal skôr povedať "ľudstvá") ktoré sa páchajú vo vojnách všetkými stranami konfliktov, nech vidno čoho sú ľudia schopní.

Tuto to však bolo o inom. Chcete sa pozrieť ako si človek vykĺbi ruku ? Ako sa doláme pri nehode ? Ako takmer zhorí zaživa ? Tak máte šancu. A aby vzrušeným divákom neunikol ani ten najmenší detail, tak to ukážeme opakovane aspoň 5-6 krát, vo zväčšnom obraze a spomalene.
Nech si skutočne každý príde na svoje.

Samozrejme, takto otvorene to autori relácie povedať nemôžu, tak do toho komponujú "súcit" s tými ktorým sa nešťastie stalo. Na čo sa to preboha hrajú ? Fakt by ma úplne seriózne zaujímalo, či vôbec jestvuje niekto, kto si myslí že táto relácia slúži na to, aby na niečo upozorňovala, alebo o niečom informovala. Či je niekto, kto si myslí že má aspoň jediný iný cieľ, než baviť.

V poriadku, niekoho bavia sledovať fotografie a videá s tragédiami. Niekoho to dokonca vzrušuje. Je to jeho vec. Avšak vadí mi ak sa to skrýva za niečo iné. Nech to povedia v Markíze otvorene a nech sa moderátor netvári tak súcitne, keď hovorí o nešťastí (sme radi že ste si vybrali náš program), lebo sa mi z tej faloše dvíha žalúdok.

Osobne doporučujem Markíze nabudúce z internetu posťahovať videá s odrezávaním hláv islamskými militantmi. Je ich pomerne hodne a od čias Nicka Berga už doznali aj technickej kvality. Pustite to párkrát pekne spomalené a nazoomované (nech vidno ako obeť chrčí a ako strieka krv). Nepochybne si priaznivci relácie prídu na svoje. Nazvať to môžete aj "Snuff vidz Špeciál". Poprípade dodajte ako je vám obetí nesmierne ľúto. JEDNOZNAČNE vám stúpne sledovanosť. A korunky sa posypúúúú...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?